Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > TAP600K1R0E
TAP600K1R0E
TAP600K1R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TAP600K1R0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TAP600K1R0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1 OHM 10% 600W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 725 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero TAP600K1R0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES CHAS MNT 1 OHM 10% 600W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 725 pcs Tietolomake TAP600 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±150ppm/°C Koko / Dimension 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm)
Sarja TAP600 paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 600W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Box Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Asennus Ominaisuus Flanges Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lead Style M5 Threaded
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor Sävellys Thick Film