Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TCH35P100RJE
TCH35P100RJE
TCH35P100RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TCH35P100RJE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TCH35P100RJE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 100 OHM 35W 5% TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs48 pcs96 pcs
144 pcs288 pcs528 pcs1008 pcs
Product parameter
Osa numero TCH35P100RJE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 100 OHM 35W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 24351 pcs Tietolomake TCH35 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package TO-220
Koko / Dimension 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) Sarja TCH
paneeli tila 100 Ohms Virta (wattia) 35W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 100 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Sävellys Thick Film