Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TCH35PR390JE
TCH35PR390JE
TCH35PR390JE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TCH35PR390JE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TCH35PR390JE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.39 OHM 35W 5% TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
240 pcs
Product parameter
Osa numero TCH35PR390JE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.39 OHM 35W 5% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15059 pcs Tietolomake TCH35 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Toimittaja Device Package TO-220
Koko / Dimension 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm) Sarja TCH
paneeli tila 390 mOhms Virta (wattia) 35W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-2
Muut nimet OHTCH35PR390JE
OHTCH35PR390JE-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm) ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 390 mOhms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film