Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TDH35PR200J
TDH35PR200J
TDH35PR200J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TDH35PR200J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TDH35PR200J
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.2 OHM 5% 35W DPAK
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4719 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TDH35PR200J Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.2 OHM 5% 35W DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4719 pcs Tietolomake TDH35 Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±250ppm/°C Toimittaja Device Package DPAK
Koko / Dimension 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm) Sarja TDH35
paneeli tila 200 mOhms Virta (wattia) 35W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.185" (4.70mm) ominaisuudet Moisture Resistant
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film