Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TFSF750RJE
TFSF750RJE
TFSF750RJE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TFSF750RJE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TFSF750RJE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 750 OHM 2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
Product parameter
Osa numero TFSF750RJE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 750 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12983 pcs Tietolomake TFS Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.413" x 0.035" Rectangular x 1.024" L (10.50mm x 0.90mm x 26.00mm) Sarja TFS
paneeli tila 750 Ohms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Non-Inductive, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 750 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film