Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TN15P40R0FE
TN15P40R0FE
TN15P40R0FE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TN15P40R0FE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TN15P40R0FE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 40 OHM 15W 1% TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero TN15P40R0FE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 40 OHM 15W 1% TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4706 pcs Tietolomake TK, TN Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package TO-220
Koko / Dimension 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm) Sarja TN
paneeli tila 40 Ohms Virta (wattia) 15W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-2
Käyttölämpötila - Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.701" (17.80mm) ominaisuudet Current Sense
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 40 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thin Film