Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TUW7J20RE
TUW7J20RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TUW7J20RE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TUW7J20RE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 20 OHM 7W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero TUW7J20RE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 20 OHM 7W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 117541 pcs Tietolomake TUM,TUW Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm) Sarja TUW
paneeli tila 20 Ohms Virta (wattia) 7W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet OHTUW7J20RE
OHTUW7J20RE-ND
Käyttölämpötila -
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 20 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound