Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TWM3J5K6E
TWM3J5K6E
TWM3J5K6E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TWM3J5K6E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TWM3J5K6E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 5.6K OHM 3W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TWM3J5K6E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 5.6K OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 160712 pcs Tietolomake TWW, TWM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Sarja TWM
paneeli tila 5.6 kOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Sävellys Metal Oxide Film