Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TWW10J4R3E
TWW10J4R3E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TWW10J4R3E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TWW10J4R3E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 4.3 OHM 10W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
Product parameter
Osa numero TWW10J4R3E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 4.3 OHM 10W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 58013 pcs Tietolomake TWW, TWM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Sarja TWW
paneeli tila 4.3 Ohms Virta (wattia) 10W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet OHTWW10J4R3E
OHTWW10J4R3E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.008" (51.00mm) ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 4.3 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound