Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TWW10JR43E
TWW10JR43E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TWW10JR43E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TWW10JR43E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.43 OHM 10W 5% RADIAL
Product parameter
Osa numero TWW10JR43E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 0.43 OHM 10W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64699 pcs Tietolomake TWW, TWM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Sarja TWW
paneeli tila 430 mOhms Virta (wattia) 10W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet OHTWW10JR43E
OHTWW10JR43E-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.008" (51.00mm) ominaisuudet Flame Proof, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 430 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound