Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TWW3J1R0E
TWW3J1R0E
TWW3J1R0E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TWW3J1R0E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TWW3J1R0E
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TWW3J1R0E Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 151905 pcs Tietolomake TWW, TWM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Sarja TWW
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound