Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > TWW5J39RE
TWW5J39RE
TWW5J39RE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TWW5J39RE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TWW5J39RE
Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 39 OHM 5W 5% RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero TWW5J39RE Valmistaja Ohmite
Kuvaus RES 39 OHM 5W 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 174066 pcs Tietolomake TWW, TWM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package Radial Lead
Koko / Dimension 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm) Sarja TWW
paneeli tila 39 Ohms Virta (wattia) 5W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.024" (26.00mm)
ominaisuudet Flame Proof, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 39 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Sävellys Wirewound