Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Ohjaimet - prosessi, lämpötila > E5EC-RX4D5M-010
E5EC-RX4D5M-010
E5EC-RX4D5M-010
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta E5EC-RX4D5M-010 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero E5EC-RX4D5M-010
Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 294 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero E5EC-RX4D5M-010 Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 294 pcs Tietolomake E5xC,E5xC-T Datasheet
Kategoria Teolliset säätimet Paino 0.463 lb (210.01g)
päättyminen Style Screw Terminal Sarja E5EC
Paneeli Leikkaus Mitat Rectangular - 92.00mm x 45.00mm lähtö Tyyppi Relay (5)
Muut nimet E5EC-RX4D5M-010-ND
E5ECRX4D5M010
SW1745
Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C
Merkkien määrä per rivi 4, 4, 4 Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range -200°C ~ 2300°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant