Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Aikaviiveen releet > H2C-R-AC220-B
H2C-R-AC220-B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta H2C-R-AC220-B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero H2C-R-AC220-B
Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RELAY TIME DELAY 6HR 6A 250V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 407 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero H2C-R-AC220-B Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RELAY TIME DELAY 6HR 6A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 407 pcs Tietolomake H2C Motor Timer
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 220VAC
Ajoitus Aloita Menetelmä Input Voltage Ajoitus Säätötapa Hand Dial
päättyminen Style Plug In, 11 Pin (Octal) Sarja H2C
Relay Type Mechanical Relay Muut nimet H2CRAC220B
Asennustyyppi Socketable Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Off-Delay
Yksityiskohtainen kuvaus Off-Delay Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.2 Sec ~ 6 Hrs Delay 6A @ 250VAC Socketable Viiveaika 0.2 Sec ~ 6 Hrs
Ota Rating @ Voltage 6A @ 250VAC Piiri SPDT (1 Form C)