Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Koneturvallisuus - Valoverhot > MS4800A-30-0480-R
MS4800A-30-0480-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS4800A-30-0480-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS4800A-30-0480-R
Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 67 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MS4800A-30-0480-R Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 67 pcs Tietolomake MiniSafe 4800 Series Install and Operation Manual
Kategoria Teolliset säätimet Sarja MS4800
Suojaava korkeus 480mm Käyttölämpötila (Min) Hand/Arm
Muut nimet MS4800A300480R Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C
Toiminta-alue 0.3m ~ 20.0m Palkkien lukumäärä 24
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Blanking, Receiver Only Tunnistuskyky 30mm
Beam Pitch 20mm