Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Koneturvallisuus - Valoverhot > MS4800S-14-0640-R
MS4800S-14-0640-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MS4800S-14-0640-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MS4800S-14-0640-R
Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 53 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MS4800S-14-0640-R Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 53 pcs Tietolomake MiniSafe 4800 Series Install and Operation Manual
Kategoria Teolliset säätimet Jännite - Supply 24VDC
Sarja MS4800 Suojaava korkeus 640mm
Käyttölämpötila (Min) Finger Muut nimet MS4800S140640R
Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C Toiminta-alue 0.3m ~ 7.0m
Palkkien lukumäärä 64 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant ominaisuudet Blanking, Receiver Only
Tunnistuskyky 14mm Beam Pitch 10mm