Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Koneturvallisuus - Valoverhot > MSF4800-30-0280-R2
MSF4800-30-0280-R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MSF4800-30-0280-R2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MSF4800-30-0280-R2
Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 113 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero MSF4800-30-0280-R2 Valmistaja Omron Automation & Safety
Kuvaus RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 113 pcs Tietolomake
Kategoria Teolliset säätimet Sarja MSF4800
Suojaava korkeus 280mm Käyttölämpötila (Min) Hand/Arm
Muut nimet MSF4800300280R2 Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C
Toiminta-alue 0.3m ~ 20.0m Palkkien lukumäärä 14
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Receiver Only Tunnistuskyky 30mm
Beam Pitch 20mm