Koti > Tuotteet > kytkimet > Snap Action, Limit Switches > D2FL30A1
D2FL30A1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D2FL30A1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D2FL30A1
Valmistaja Omron
Kuvaus SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero D2FL30A1 Valmistaja Omron
Kuvaus SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 54491 pcs Tietolomake D2F Series Datasheet~
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 30V
Voltage Rating - AC 125V päättyminen Style PC Pin
kytkin Toiminta On-Mom Sarja D2F
Vapauta voima 4.079gf Pretravel -
Pakkaus Bulk yliliikkeen 0.020" (0.5mm)
Muut nimet D2F-L30-A1 Käyttölämpötila -25°C ~ 65°C
Käyttöasento 0.374" (9.5mm) käyttövoima 55gf
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
mekaaninen Life 1,000,000 Cycles Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP40
ominaisuudet - Sähköinen Life 30,000 Cycles
Differential Travel 0.020" (0.5mm) Nykyinen arvostelu 1A (AC), 500mA (DC)
Piiri SPDT Actuator Type Lever, Simulated Roller
Liittyvät tuotteet
D2FS-FL-N Image
  • Osa#:D2FS-FL-N
  • valmistajat:Omron
  • Kuvaus:SWITCH SNAP ACT SPST-NO 100MA 6V
  • Varastossa:139640
D2FD-01L30-1H Image
  • Osa#:D2FD-01L30-1H
  • valmistajat:Omron
  • Kuvaus:SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Varastossa:45159
D2FD-2L1-1H Image
  • Osa#:D2FD-2L1-1H
  • Kuvaus:SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
D2FS-FL-N-A Image
  • Osa#:D2FS-FL-N-A
D2FS-F-N-A Image
  • Osa#:D2FS-F-N-A