Koti > Tuotteet > kytkimet > Snap Action, Limit Switches > D2S-10L2D
D2S-10L2D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta D2S-10L2D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero D2S-10L2D
Valmistaja Omron
Kuvaus SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero D2S-10L2D Valmistaja Omron
Kuvaus SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 36898 pcs Tietolomake D2S Series
Kategoria kytkimet Voltage Rating - AC 250V
päättyminen Style PC Pin kytkin Toiminta On-Mom
Sarja D2S Vapauta voima 6.118gf
Pretravel - Pakkaus Bulk
yliliikkeen 0.040" (1.0mm) Muut nimet D2S-10L2D BY OMZ
D2S-10L2D BYOMZ
D2S10L2D
D2S10L2DBYOMZ
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Käyttöasento 0.594" (15.1mm)
käyttövoima 50gf Asennustyyppi Through Hole
mekaaninen Life 10,000,000 Cycles Valmistajan toimitusaika 17 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP40
ominaisuudet Sealed - Flux Protection Sähköinen Life 50,000 Cycles
Differential Travel 0.031" (0.8mm) Nykyinen arvostelu 10A (AC)
Piiri SPDT Actuator Type Lever, Roller
Liittyvät tuotteet
D2S-5-F Image
  • Osa#:D2S-5-F
  • valmistajat:Omron
  • Kuvaus:SWITCH SNAP ACTION SPDT 5A 125V
  • Varastossa:61654
  • Osa#:D2S-01L2-F
  • valmistajat:Omron
  • Kuvaus:MINIATURE BASIC SWITCH
  • Varastossa:30734
  • Osa#:D2S-10D
  • Osa#:D2S-5D