Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > G3VM-401AY
G3VM-401AY
G3VM-401AY
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta G3VM-401AY luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero G3VM-401AY
Valmistaja Omron
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero G3VM-401AY Valmistaja Omron
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-400V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25052 pcs Tietolomake G3VM-401AY,DY
Kategoria releet Jännite - Load 0V ~ 400V
Jännite - Input 1.63VDC päättyminen Style PC Pin
Toimittaja Device Package 4-DIP Sarja G3VM
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 4-DIP (0.300", 7.62mm)
lähtö Tyyppi AC, DC Muut nimet G3VM401AY
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 35 Ohms Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 120mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm)