Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pääteholkit - johdot > OSTHD220080
OSTHD220080
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OSTHD220080 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OSTHD220080
Valmistaja On-Shore Technology, Inc.
Kuvaus CONN TERM BLOCK 22POS 5.08MM
(Yhdysvaltain dollareina)
9 pcs
Product parameter
Osa numero OSTHD220080 Valmistaja On-Shore Technology, Inc.
Kuvaus CONN TERM BLOCK 22POS 5.08MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11022 pcs Tietolomake OSTHDxx00x0
Kategoria Liittimet, Liitännät liitintä Screwless - Leg Spring, Push-In Spring
lankatulkki 16-22 AWG Jännite 250V
Vääntömomentti - Ruuvi - Sarja OSTHD
Ruuvikierre - Ruuvi Material - Pinnoitus -
Positiot Per Level 22 Piki 0.200" (5.08mm)
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -30°C ~ 105°C
Lukumäärä tasot 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Kiima Suunta Angled
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Kotelon materiaali Thermoplastic ominaisuudet Lever Actuated
Yksityiskohtainen kuvaus 22 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.200" (5.08mm) Through Hole nykyinen 12A