Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-valaistus - COB, moottorit, moduulit > OVQ12S30B7
OVQ12S30B7
OVQ12S30B7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OVQ12S30B7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OVQ12S30B7
Valmistaja Optek Technology / TT Electronics
Kuvaus LED LT STRIP FLEX 12V BLUE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero OVQ12S30B7 Valmistaja Optek Technology / TT Electronics
Kuvaus LED LT STRIP FLEX 12V BLUE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8967 pcs Tietolomake OVQ12S30x7
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus 470nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) - Katselukulma 120°
Tyyppi LED Engine Lämpötila - Testi -
Koko / Dimension 500.00mm L x 8.00mm W Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Muut nimet 365-1501-1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lumenia / W @ Nykyinen - Test - Valoa lähettävä pinta (LES) -
linssi Flat Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus 2.29mm Flux @ Current / Temperature - Testi -
Nykyinen - Testi 133mA Nykyinen - Max 133mA