Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > AC-tuulettimet > OA80AP-11-1WS
OA80AP-11-1WS
OA80AP-11-1WS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OA80AP-11-1WS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OA80AP-11-1WS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero OA80AP-11-1WS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8617 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogOA80 Series Datasheet
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino - Voltage Range 103 ~ 126VAC
Jännite - Rated 115VAC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.220 in H2O (54.8 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja OA80 RPM 3000 RPM
Virta (wattia) 9.00W Muut nimet 1053-1477
OA80AP-11-1WSX
OA80AP111WS
Käyttölämpötila 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) melu 36.0 dB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Aluminum
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.120A