Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > AC-tuulettimet > OA92AP-11-2WB
OA92AP-11-2WB
OA92AP-11-2WB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OA92AP-11-2WB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OA92AP-11-2WB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero OA92AP-11-2WB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 92X26MM 115VAC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5333 pcs Tietolomake OA92 Series DatasheetAC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 26.00mm
Paino - Voltage Range 80 ~ 130VAC
Jännite - Rated 115VAC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.140 in H2O (34.9 Pa) Koko / Dimension Square - 92mm L x 92mm H
Sarja OA92 RPM 2300 RPM
Virta (wattia) 10.00W Muut nimet OA92AP-11-2WBX
Käyttölämpötila -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) melu 22.0 dB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Aluminum
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet -
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu -
laakeri tyyppi Ball Hyväksynnät cURus, TUV
Ilmavirta 27.0 CFM (0.756m³/min)
Liittyvät tuotteet
OA900 Image
  • Osa#:OA900
  • valmistajat:Orion Fans
  • Kuvaus:9 FAN TRAY 115V 990CFM