Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD1225-12LS5
OD1225-12LS5
OD1225-12LS5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD1225-12LS5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD1225-12LS5
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD1225-12LS5 Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X25MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.100 in H2O (24.9 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja OD1225 RPM 1800 RPM
Virta (wattia) 3.00W Muut nimet OD1225-12LS5X