Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD1232-48MSS
OD1232-48MSS
OD1232-48MSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD1232-48MSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD1232-48MSS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD1232-48MSS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 32.00mm
Paino - Voltage Range 24 ~ 55.2VDC
Jännite - Rated 48VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.330 in H2O (82.2 Pa) Koko / Dimension Square - 120mm L x 120mm H
Sarja OD1232 RPM 3300 RPM
Muut nimet OD1232-48MSSX
OD123248MSS
Käyttölämpötila 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)
melu 48.0 dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 40°C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.150A laakeri tyyppi Sealed Sleeve