Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD172SAPL-12HB
OD172SAPL-12HB
OD172SAPL-12HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD172SAPL-12HB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD172SAPL-12HB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
10 pcs
Product parameter
Osa numero OD172SAPL-12HB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 172X38.5MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.50mm
Paino - Voltage Range 8 ~ 14VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.730 in H2O (181.8 Pa) Koko / Dimension Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Sarja OD172SAPL RPM 4000 RPM
Muut nimet 1053-1183
OD172SAPL-12HBX
OD172SAPL12HB
Käyttölämpötila -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
melu 55.0 dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 17 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 2A laakeri tyyppi Ball