Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD2506-12LSS
OD2506-12LSS
OD2506-12LSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD2506-12LSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD2506-12LSS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD2506-12LSS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 25X6MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10761 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 6.00mm
Paino - Voltage Range 6 ~ 16VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 25mm L x 25mm H
Sarja OD2506 RPM -
Muut nimet OD2506-12LSSX
OD250612LSS
Käyttölämpötila -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)