Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD4006-12MSS02A
OD4006-12MSS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD4006-12MSS02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD4006-12MSS02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD4006-12MSS02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X6MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16071 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 6.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 40mm L x 40mm H