Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD4010-24HB02A
OD4010-24HB02A
OD4010-24HB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD4010-24HB02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD4010-24HB02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero OD4010-24HB02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 10.50mm
Paino - Voltage Range 10 ~ 27VDC
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.100 in H2O (24.9 Pa) Koko / Dimension Square - 40mm L x 40mm H
Sarja OD4010 RPM 6000 RPM
Muut nimet 1053-1412
OD4010-24HB02AX
OD401024HB02A
Käyttölämpötila -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
melu 25.0 dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Locked Rotor Sensor Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.060A laakeri tyyppi Ball