Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD4010-24LS01A
OD4010-24LS01A
OD4010-24LS01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD4010-24LS01A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD4010-24LS01A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD4010-24LS01A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X10.5MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 10.50mm
Paino - Voltage Range 10 ~ 27VDC
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.060 in H2O (14.9 Pa) Koko / Dimension Square - 40mm L x 40mm H
Sarja OD4010 RPM 4200 RPM
Muut nimet OD4010-24LS01AX
OD401024LS01A
Käyttölämpötila -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
melu 14.0 dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Speed Sensor (Tach) Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.030A laakeri tyyppi Sleeve