Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD4020-12HS02A
OD4020-12HS02A
OD4020-12HS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD4020-12HS02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD4020-12HS02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD4020-12HS02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 20.00mm
Paino - Voltage Range 7 ~ 14VDC
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine 0.300 in H2O (74.7 Pa) Koko / Dimension Square - 40mm L x 40mm H