Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD5010-12HHSS
OD5010-12HHSS
OD5010-12HHSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD5010-12HHSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD5010-12HHSS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD5010-12HHSS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 23181 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan Catalog
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 10.50mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 50mm L x 50mm H