Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD5015-12HB02A
OD5015-12HB02A
OD5015-12HB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD5015-12HB02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD5015-12HB02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero OD5015-12HB02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 15.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 50mm L x 50mm H