Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD5015-24MB02A
OD5015-24MB02A
OD5015-24MB02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD5015-24MB02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD5015-24MB02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD5015-24MB02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 50X15MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9788 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 15.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 50mm L x 50mm H