Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD6020-24HSS
OD6020-24HSS
OD6020-24HSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD6020-24HSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD6020-24HSS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD6020-24HSS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X20MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 20.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H