Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD6025-12HS
OD6025-12HS
OD6025-12HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD6025-12HS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD6025-12HS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD6025-12HS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Sarja OD6025 RPM -
Muut nimet OD6025-12HSX
OD602512HS
Käyttölämpötila 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)