Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD6025-24MSS02A
OD6025-24MSS02A
OD6025-24MSS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD6025-24MSS02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD6025-24MSS02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD6025-24MSS02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H