Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD6038-48MBVXC01A
OD6038-48MBVXC01A
OD6038-48MBVXC01A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD6038-48MBVXC01A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD6038-48MBVXC01A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD6038-48MBVXC01A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 60X38MM 48VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 48VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 60mm L x 60mm H
Sarja OD6038 RPM -
Muut nimet OD6038-48MBVXC01AX
OD603848MBVXC01A
Käyttölämpötila 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
melu - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 22 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C