Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD7015-12LB5
OD7015-12LB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD7015-12LB5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD7015-12LB5
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD7015-12LB5 Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 70X15MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11196 pcs Tietolomake AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogCircuit Diagrams
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 15.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 70mm L x 70mm H