Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD8015-12LSS
OD8015-12LSS
OD8015-12LSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD8015-12LSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD8015-12LSS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD8015-12LSS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 15.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H