Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD8015-24HB
OD8015-24HB
OD8015-24HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD8015-24HB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD8015-24HB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero OD8015-24HB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X15MM 24VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 15.00mm
Paino - Voltage Range 18 ~ 28VDC
Jännite - Rated 24VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.110 in H2O (27.4 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja OD8015 RPM 3200 RPM
Muut nimet 1053-1252
OD8015-24HBX
OD801524HB
Käyttölämpötila -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
melu 33.0 dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.040A laakeri tyyppi Ball