Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD8025-12LLS
OD8025-12LLS
OD8025-12LLS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD8025-12LLS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD8025-12LLS
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD8025-12LLS Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.070 in H2O (17.4 Pa) Koko / Dimension Square - 80mm L x 80mm H
Sarja OD8025 RPM 1600 RPM
Virta (wattia) 490mW Muut nimet OD8025-12LLSX
OD802512LLS
Käyttölämpötila -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) melu 19.0 dB
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT)
Materiaali - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT) Valmistajan toimitusaika 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 30000 Hrs @ 45°C Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - ominaisuudet Auto Restart
Fan Tyyppi Tubeaxial Nykyinen arvostelu 0.040A