Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD8038-12LLB
OD8038-12LLB
OD8038-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD8038-12LLB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD8038-12LLB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE
Product parameter
Osa numero OD8038-12LLB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 80.5X38MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 38.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Sarja OD8038 RPM -
Muut nimet OD8038-12LLBX
OD803812LLB
Käyttölämpötila 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
melu - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C