Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD9225-12HHSS02A
OD9225-12HHSS02A
OD9225-12HHSS02A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD9225-12HHSS02A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD9225-12HHSS02A
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero OD9225-12HHSS02A Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range -
Jännite - Rated 12VDC päättyminen 3 Wire Leads
staattinen paine - Koko / Dimension Square - 92.5mm L x 92.5mm H