Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > DC-tuulettimet > OD9225-48HB
OD9225-48HB
OD9225-48HB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta OD9225-48HB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero OD9225-48HB
Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero OD9225-48HB Valmistaja Orion Fans
Kuvaus FAN AXIAL 92.5X25MM 48VDC WIRE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Leveys 25.00mm
Paino - Voltage Range 32 ~ 56VDC
Jännite - Rated 48VDC päättyminen 2 Wire Leads
staattinen paine 0.240 in H2O (59.8 Pa) Koko / Dimension Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Sarja OD9225 RPM 2800 RPM
Muut nimet 1053-1285
OD9225-48HBX
OD922548HB
Käyttölämpötila -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
melu 33.0 dB Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 19 Weeks Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Fan Tyyppi Tubeaxial
Nykyinen arvostelu 0.090A laakeri tyyppi Ball