Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > PDA080W-1A6G-R
PDA080W-1A6G-R
PDA080W-1A6G-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PDA080W-1A6G-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PDA080W-1A6G-R
Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 34-48V 1.67A
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero PDA080W-1A6G-R Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus LED DRIVER CC AC/DC 34-48V 1.67A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1870 pcs Tietolomake PDA080 Series
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 1.7 lbs (771.1g)
Voltage - lähtö 34 ~ 48 V Jännite - Isolation 4.242kV
Jännite - tulo (Min) 120VAC Jännite - tulo (Max) 277VAC
Tyyppi Constant Current topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 9.50" L x 1.70" W x 1.20" H (241.0mm x 43.0mm x 30.5mm)
Sarja PDA Arvioinnit IP65
Virta (wattia) 80W Muut nimet 993-1214
PDA080W-1A6G
PDA080W1A6GR
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OVP, SCP tehokkuus 85%
himmennys Analog Yksityiskohtainen kuvaus 1.67A 34 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nykyinen - Output (Max) 1.67A Hyväksynnät CE, cULus