PSC12R-050-R-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSC12R-050-R-C2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSC12R-050-R-C2
Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PSC12R-050-R-C2 Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4878 pcs Tietolomake Custom Connectors DatasheetPSC12R
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 0.165 lb (74.84g)
Voltage - lähtö 5V Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Koko / Dimension 2.82" L x 1.77" W x 1.30" H (71.7mm x 45.0mm x 33.0mm) Sarja PSC12R (12W)
Region Käytössä International Virta (wattia) 10W
Polarisaatio Positive Center Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm