Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PSM500-210-R
PSM500-210-R
PSM500-210-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSM500-210-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSM500-210-R
Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus AC/DC CONVERTER 50V 12V 500W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 441 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero PSM500-210-R Valmistaja PHIHONG USA
Kuvaus AC/DC CONVERTER 50V 12V 500W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 441 pcs Tietolomake PSM500
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 12V
Jännite - Tuotos 1 50V Jännite - Isolation 4.242kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Front End
Koko / Dimension 13.00" L x 5.24" W x 1.61" H (330.0mm x 133.0mm x 41.0mm) Sarja PSM500
Virta (wattia) 500W Muut nimet 993-1208
PSM500-210
PSM500-210-R-ND
PSM500210R
Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Rack Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus No
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Front End AC DC Converter 2 Output 50V 12V 10A, 1.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 10A, 1.5A