Koti > Tuotteet > Äänituotteet > Mikrofonit > PMM-3738-VM1000-R
PMM-3738-VM1000-R
PMM-3738-VM1000-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PMM-3738-VM1000-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PMM-3738-VM1000-R
Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus MIC PIEZO MEMS ANLG OMNI -38DB
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero PMM-3738-VM1000-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus MIC PIEZO MEMS ANLG OMNI -38DB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 98230 pcs Tietolomake PMM-3738-VM1000-R Datasheet
Kategoria Äänituotteet Voltage Range 1.6V ~ 3.6V
Tyyppi Piezo MEMS päättyminen Solder Pads
Koko / Dimension 0.148" L x 0.116" W (3.76mm x 2.95mm) Muoto Rectangular
Sarja Vesper Herkkyys -38dB ±3dB @ 94dB SPL
S / N-suhde 61dB Arvioinnit IP57 - Dust Protected, Waterproof
Port Sijainti Bottom Pakkaus Original-Reel®
lähtö Tyyppi Analog Muut nimet 668-1577-6
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 400 Ohms
Korkeus (Max) 0.043" (1.10mm) Taajuusalue 100Hz ~ 10kHz
Suunta Omnidirectional Yksityiskohtainen kuvaus 100Hz ~ 10kHz Analog Microphone Piezo MEMS 1.6V ~ 3.6V Omnidirectional (-38dB ±3dB @ 94dB SPL) Solder Pads